Sypialnie

 
 

 


ŁÓŻKA TAPICEROWANE

 

 

 

 

 

 

Sypialnia Rossano

 

Sypialnia Rossano

 

Sypialnia DIUNA

Sypialnia AFRODYTA

  

Sypialnia SUMMER 

 

Sypialnia Linate 


Sypialnia MONACO


Sypialnia ANGEL

 

ASTERIA to kolekcja mebli do sypialni, która wprowadza do wnętrza ciepły klimat. Zestawienie kolorystyczne, łączące jasny dąb San Remo z szarymi elementami w wysokim połysku, zapewnia  przyjazny dla oka efekt, sprzyjający odpoczynkowi. Cechą wyróżniającą tę kolekcję jest wygodne, tapicerowane wezgłowie. Sypialnia Asteria jest produkowana z trwałych i odpornych na zarysowania materiałów: płyty MDF, folii membranowej i płyty laminowanej. Kulkowe prowadnice szuflad zapewniają komfortowy, pełny wysuw a prowadnice frontów szafy firmy HETTICH płynną ich pracę.  Do dyspozycji Klienta oddajemy przestronną szafę przesuwną, zgrabne stoliki nocne, bardzo wygodną komodę i dwie szerokości  łóżek.

 


INDIRA to sypialnia charakteryzująca się bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami. W modelu tym dostępna jest bardzo przestronna szafa przesuwna o długości całkowitej 258 cm oraz łóżka z opcją pojemnika. Nowinką zastosowaną w szafie są dwie szuflady które są dostępne bez konieczności otwierania drzwi. Wystarczy nacisnąć jedną z szuflad a przez idealnie dopasowany otwór w drzwiach szuflada wysunie się. W modelu tym uniknięto tradycyjnych uchwytów dzięki zastosowaniu systemu „push to open”. W tej samej bryle łóżka może być lub nie zastosowany pojemnik na pościel wyposażony w standardzie w metalowy stelaż z bukowymi listwami unoszony przy pomocy pneumatycznych podnośników. Całość uzupełniają stoliki nocne i funkcjonalna komoda. W łóżkach z pojemnikiem wystarczy zastosować sam materac (stelaż jest na wyposażeniu łóżka), natomiast w tych bez pojemnika sugerujemy zastosowanie materaca ze zintegrowanym stelażem lub osobno stelaża i materaca.

 

HEKTOR to jedna z naszych najnowszych sypialni. Jest ona kontynuacją systemu dziennego o tej samej nazwie. W odróżnieniu od niego nie występuję w kolorze białym lecz w ciepłym połączeniu ciemnego dębu i beżu w połysku. Duże tafle luster zastosowane w szafach optycznie powiększają wnętrze natomiast ciepła kolorystyka nadaje mu przytulności. W procesie produkcji kolekcji zastosowano trwałą płytę MDF oraz odporną na działanie promieni słonecznych folię membranową. Wprowadzenie do szuflad prowadnic kulkowych zapewnia pełny, wygodny wysuw. W ofercie znajdują się dwa typy przestronnych szaf, dwie szerokości łóżka, stoliki nocne i komoda . Do naszych łóżek sugerujemy stosowanie materacy na zintegrowanej ramie lub stelaża na ramie i materaca.

 

Sypialnia COMO

Sypialnia MILANO

Sypialnia RAWENO


 

 

Sypialnia IDEA