Materace

 

 

Materace

 


Materace na SPRĘŻYNIE KIESZONKOWEJ

Uznawane za najlepsze jakościowo produkty. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce, która umożliwia samodzielne dopasowanie do kształtu ciała. Dzięki większej ilości sprężyn zaletą jest jeszcze lepsze ortopedyczne dopasowanie do kręgosłupa. Materace kieszeniowe posiadaja siedem stref twardości tzw. fizjosystem. Materace zapewniają masymalny komfort snu i są odpowiednie dla stelaża sztywnego i elastycznego.

 

Materac kieszonkowy Komodor BIO EX- Materasso

Zdejmowany pokrowiec ALGUA, pikowany z włóknem klimatyzującym. Miękka strona- komfortowo formowana termoelastyczna pianka; twardsza strona- komfortowo profilowana wysokoelastyczna pianka. Sprężyny kieszonkowe, zalecany stelaż- sztywny lub elastyczny (bez regulacji).

 

Materac kieszonkowy ADMIRAL BIO-EX EXCLUSIVE- Materasso

Zdejmowany pokrowiec SILVER, pikowany z włóknem klimatyzującym. Przekładany naturalną termoelastyczną piankę VISCOGREEN i naturalną wysokoelastyczną pianką BIOGREEN. System 1000 sprężyn oferuje 1000 punktów ortopedycznych. Taka duża ilość zaoferuje Państwu uczucie maksymalnej wygody która przynosi radość ze snu. Odpowiedni i zalecany stelaż- sztywny lub elastyczny (bez regulacji).

 

 

Materac kieszonkowy STEP- HILDING

Step to materac, który zbudowany na bazie sprężyny kieszeniowej.
Jego wybór zapewnia doskonałą elastyczność oraz wsparcie poszczególnych partii ciała. Każda sprężynka wewnątrz wkładu pracuje osobno – uginają się tylko te części, na które wywierany jest największy nacisk. Takie rozwiązanie ogranicza przenoszenie drgań, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że obudzimy śpiącego obok partnera.

Zadbano o optymalny poziom komfortu i dodatkowo, po obu stronach obłożono sprężyny pianką Flexifoam, która zapewnia idealną miękkość. 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje optymalne wsparcie kręgosłupa i każdej partii ciała. Mięśnie regenerują się szybciej i budzimy się wypoczęci.


Materace WYSOKOELASTYCZNE                      

 

PREMIER- Materasso

 Zdejmowany pokrowiec ALGUA, pikowany z włóknem klimatyzującym – gramatura 200 g/m2.

Obustronnie komfortowa pianka NIGHTFLY - 2 cm; piana ELIOCELL - 13 cm o gęstości 28 kg/m3 - H2, 35 kg/m3- H3; zalecany stelaż - elastyczny.





 

SALSA- Hilding

 

Salsa to materac zbudowany na bazie wysoce plastycznej pianki Flexifoam, dzięki której osiąga optymalną sztywność.

Jednocześnie, poprzez odpowiednie profilowanie pianki, stworzyliśmy 7 zróżnicowanych stref twardości, które zapewniają doskonałą podstawę dla kręgosłupa i gwarantują optymalne rozłożenie punktów nacisku na materac. Głowa, ramiona, biodra i nogi zyskują idealne wsparcie, a wszystkie mięśnie regenerują się szybciej.

Specjalne nacięcia pianki tworzą kanały wentylacyjne, które odprowadzają wilgoć z materaca. Wierzchnia warstwa zbudowana z termoelastycznej pianki Visco reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się każdorazowo do pozycji na materacu, zwiększając komfort snu i wypoczynku.

 

 

Materace LATEKSOWE

LATEKS- produkt pochodzenia naturalnego, wykonanego z mleczka kauczukowego. Walory uzytkowe to wysoka elastyczność, sprężystość, odporność na odkształecenia oraz zdolność zachowania swoich właściowści przez długi okres użytkowania. Lateks posiada doskonałą wentylację dzieki dużej ilości otworków umieszczonych w strukturze. Dopasowuje się do kształtu ciała i daje optymalne podparcie. zaleca się stosowanie tego materaca na stelażu elastycznym.

 

DEMETER- Janpol


Materac Demeter posiada 7 stref twardości, jest materacem rehabilitacyjnym i idealnie dopasowuje się do kształtów ciała.

Ulatwia przepływ powietrza zmniejszając potliwość i rozwój bakterii.





 

LATINO- Hilding

Latino gwarantuje komfortowy wypoczynek. Niezwykła sprężystość lateksu sprawia ponadto, że masz wrażenie lekkiego „unoszenia” się nad powierzchnią materaca.

Dodatkowy komfort oraz optymalną sztywność wkładu uzyskany został dzięki warstwie innowacyjnej pianki Velvet Touch. Umieszczana jest między płytami lateksu o różnej grubości i twardości, a jej profilowanie pomogło stworzyć 7 zróżnicowanych stref twardości, które wspierają idealnie każdy odcinek Twojego ciała.




 

Materace TERMOELASTYCZNE
                                                                                                                                                                           
                                                                                                                                                                            

TERMOELASTYCZNA PIANKA- materiał zmieniający swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez nasze ciało. Następuje rozluźnienie mięsni w czasie snu, co wpływa korzsystnie na ogólne zrelasowanie organizmu. Efektem jest jest spokojny sen bez koniecfzności zmiany ułożenia ciała. Walorem trmoelastycznej piany jest minimalny nacisk na ludzkie ciało.  Materace te moźna polecać wszystkim którzy kłada nacisk na wysoki komfort i wygodę.




 

  

DEJMOS- Janpol

 

Jest materacem rehabilitacyjnym, dobrze dopasowuje się do kształtów ciała, pianka termoelastyczna idealnie reaguje na ciepło i nacisk.
Posiada wysokiej jakości pokrowiec smartcel clima, zamek rozłączny ułatwiający zdjęcie i pranie pokrowca.
Profil pianki termoelastycznej wspomaga wentylację wkładu, a rdzeń z pianki HR zapewnia stabilne podparcie.



                                                                                                                                                                                        


TERMOPUR COMFORT- Materasso         

Materac o właściwościach termoelastycznych, stanowi połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną.
Dwustronny materac, oferuje wysoką ergonomię, bardzo dobre podparcie ciała podczas snu od strony pianki termoelastycznej, oraz wysoką sprężystość i przewiewność od strony pianki wysokoelastycznej.

Trzy wersje twardości materaca pozwalają na idealny dobór materaca do swoich potrzeb. Dla osób ceniących bardziej twardsze rozwiązania - wersja H3, dla osób ceniących materace średnotwarde - wersja H2, a dla partnerów o dużej różnicy w masie ciała - wersja Partner, łącząca w połowie wersję H3, a w drugiej wersję H2.

Zastosowany pralny pokrowiec Aloe Vera zapewnia bardzo dobrą higienę użytkownika, jednocześnie działając kojąco na skórę śpiącego człowieka.                                                                                                                                                                                         
                                                                                                                                                                                                    
RUMBA- Hilding

Wybierając materac Rumba zyskuje się wymierne korzyści: termoelastyczna pianka Visco reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się każdorazowo do Twojej pozycji na materacu, co zmniejsza napięcie mięśni i gwarantuje idealne wsparcie od głowy aż do nóg.

Zasadnicza część wkładu – wysokoelastyczna pianka Velvet Touch wyróżnia się wyjątkową sprężystością, miękkością w dotyku oraz optymalną twardością. Dzięki odpowiedniemu profilowaniu pianki stworzono 7 zróżnicowanych stref twardości, które gwarantują prawidłowe, strefowe podparcie całego kręgosłupa. Specjalne nacięcia tworzą kanały wentylacyjne, które gwarantują doskonałą wentylację wkładu.